RC0201JR-0716KL is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
YAGEO
In Stock: 29.208
Datasheet
Similar
Panasonic Industry
In Stock: 838
Datasheet
Similar
Panasonic Industry
In Stock: 105.512
Stackpole Electronics Inc
16 kOhms ±5% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Moisture Resistant Thick Film