RC0201FR-07681RL is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
YAGEO
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
YAGEO
In Stock: 0
Datasheet
Direct
Vishay Dale
Direct
Panasonic Industry
In Stock: 718
Vishay Dale
Samsung Electro-Mechanics
Similar
Stackpole Electronics Inc
681 Ohms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Moisture Resistant Thick Film