RC0201FR-072K05L is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Panasonic Industry
In Stock: 4.237
Datasheet
Similar
Stackpole Electronics Inc
In Stock: 14.258
Datasheet
2.05 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Moisture Resistant Thick Film