RC0201FR-07267KL is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Panasonic Industry
In Stock: 18.834
Datasheet
Similar
Stackpole Electronics Inc
In Stock: 0
Datasheet
267 kOhms ±1% 0.05W, 1/20W Chip Resistor 0201 (0603 Metric) Moisture Resistant Thick Film