AC2010FK-0722RL is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
YAGEO
In Stock: 1.557
Datasheet
Direct
KOA Speer Electronics, Inc.
In Stock: 3.400
Datasheet
Similar
Vishay Dale
In Stock: 346
Vishay Dale
Panasonic Industry
Stackpole Electronics Inc
22 Ohms ±1% 0.75W, 3/4W Chip Resistor 2010 (5025 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film