AC0603FR-072K4L is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
KOA Speer Electronics, Inc.
In Stock: 30.034
Datasheet
2.4 kOhms ±1% 0.1W, 1/10W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Automotive AEC-Q200, Moisture Resistant Thick Film