MCS04020D2002BE100 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
Vishay
In Stock: 9.635
Datasheet
Direct
TE Connectivity Passive Product
In Stock: 11.202
Datasheet
Direct
Susumu
Stackpole Electronics Inc
YAGEO
Upgrade
Susumu
Upgrade
Stackpole Electronics Inc
20 kOhms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur Thin Film