TNPW1210845KBETA is available for purchase but is not normally stocked.
Datasheet
845 kOhms ±0.1% 0.333W, 1/3W Chip Resistor 1210 (3225 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film
TNPW1210
TNPW1210845KBETA
DigiKey Part Number
TNPW1210845KBETA-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
TNPW1210845KBETA
Description
RES 845K OHM 0.1% 1/3W 1210
Manufacturer Standard Lead Time
99 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Datasheet
EDA/CAD Models
TNPW1210845KBETA Models
Temperature Coefficient
±25ppm/°C
Series
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Package / Case
1210 (3225 Metric)
Size / Dimension
0.126" L x 0.096" W (3.20mm x 2.45mm)
Tolerance
Height - Seated (Max)
0.030" (0.75mm)