Image for SR2-16.00S is not available
SR2-16.00S
DigiKey Part Number
SR2-16.00S-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SR2-16.00S
Description
FRAME LOC 16" ALUMINUM
Manufacturer Standard Lead Time
2 Weeks
Manufacturer
Vector Electronics
Accessory Type
Rail Frame, Aluminum 2.000" (50.80mm)