IS100-L30O-C23
IS100-L30O-C23
DigiKey Part Number
4359-IS100-L30O-C23TR-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
IS100-L30O-C23
Description
POWER 1.0PITCH 30PIN H=2.3 OFF
Customer Reference
Detailed Description
30 Position Connector 0.039" (1.00mm)
Category
Number of Positions
30
Manufacturer
UJU
Pitch
0.039" (1.00mm)
Packaging
Strip
Height Above Board
0.089" (2.25mm)