Image for B0110E50200AHF is not available
B0110E50200AHF
DigiKey Part Number
1173-B0110E50200AHFTR-ND - Tape & Reel (TR)
1173-B0110E50200AHFCT-ND - Cut Tape (CT)
1173-B0110E50200AHFDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
B0110E50200AHF
Description
BALUN 50MHZ-1.45GHZ 50/200 1008
Manufacturer Standard Lead Time
19 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
RF Balun 50MHz ~ 1.45GHz 50 / 200Ohm 1008 (2520 Metric)
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
B0110E50200AHF Models
Product Attributes
Filter Similar Products
Category
Phase Difference
180°
Manufacturer
TTM Technologies, Inc.
Insertion Loss (Max)
2.5dB
Series
Return Loss (Min)
9.8dB
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Package / Case
1008 (2520 Metric)
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Frequency Range
50MHz ~ 1.45GHz
Base Product Number
Impedance - Unbalanced/Balanced
50 / 200Ohm