XCL101C301BR-G is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
Torex Semiconductor Ltd
In Stock: 328
Datasheet
Non-Isolated PoL Module DC DC Converter 1 Output 3V 100mA 0.9V - 5.5V Input