F6N1.50PG25
DigiKey Part Number
1030-F6N1.50PG25-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
F6N1.50PG25
Description
SELF WRAP 1.5" X 25' GRAY
Detailed Description
Self Wrap X 25.00' (7.62m) Gray
Category
Color
Gray
Length
25.00' (7.62m)
Series
Wall Thickness
0.038" (0.96mm)
Operating Temperature
-70°C ~ 125°C
Diameter - Inside, Non-Expanded
1.500" (38.10mm)