F6N0.75BK50
DigiKey Part Number
1030-F6N0.75BK50-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
F6N0.75BK50
Description
SELF WRAP 3/4" X 50' BLACK
Detailed Description
Self Wrap X 50.00' (15.24m) Black
Category
Color
Black
Length
50.00' (15.24m)
Series
Wall Thickness
0.025" (0.64mm)
Packaging
Box
Operating Temperature
-70°C ~ 125°C
Diameter - Inside, Non-Expanded
0.750" (19.05mm)