F6N0.50CW75
DigiKey Part Number
1030-F6N0.50CW75-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
F6N0.50CW75
Description
SELF WRAP 1/2" X 75' CLEAR/WHT
Detailed Description
Self Wrap X 75.00' (22.86m) Clear, White
Category
Color
Clear, White
Length
75.00' (22.86m)
Series
Wall Thickness
0.025" (0.64mm)
Packaging
Bulk
Operating Temperature
-70°C ~ 125°C
Diameter - Inside, Non-Expanded
0.500" (12.70mm)