Image for FN9255EMB-10-07 is not available
FN9255EMB-10-07
DigiKey Part Number
817-FN9255EMB-10-07-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
FN9255EMB-10-07
Description
PWR ENT RCPT IEC320-C14 PNL WIRE
Current Rating - Filter
10A
Termination
Wire Leads
Features
Earth Line Choke, Rear Side Mount
Panel Cutout Dimensions
Rectangular - 30.40mm x 22.90mm