CPF0603F4K02C1 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
Panasonic Industry
In Stock: 0
Datasheet
Upgrade
Vishay
In Stock: 4.245
Datasheet
Vishay
Susumu
Susumu
4.02 kOhms ±1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0603 (1608 Metric) Thin Film