VLS4012ET-100M is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
TDK
In Stock: 1.868
Datasheet
Similar
Pulse Electronics
In Stock: 16.084
Datasheet
Bourns Inc.
10 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 890 mA 228mOhm Max Nonstandard