VLS3015ET-470M-CA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
TDK
In Stock: 930
Datasheet
47 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 410 mA 1.5Ohm Max Nonstandard