VLS3010ET-100M-CA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
TDK
In Stock: 6.334
Datasheet
Similar
Bourns Inc.
In Stock: 1.276
Datasheet
10 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 800 mA 468mOhm Max Nonstandard