VLS201612ET-100M-CA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
TDK
In Stock: 6.334
Datasheet
Similar
Würth Elektronik
In Stock: 7.059
Datasheet
10 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 500 mA 1.026Ohm Max Nonstandard