SLF12565T-221M1R0-PF is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Direct
Pulse Electronics
In Stock: 1.503
Datasheet
Direct
Pulse Electronics
In Stock: 0
Datasheet
Similar
Würth Elektronik
In Stock: 46
Similar
Bourns Inc.
220 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 1.2 A 328mOhm Max Nonstandard