MLF2012DR15MTD25 is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
Bourns Inc.
In Stock: 0
Datasheet
150 nH Shielded Multilayer Inductor 300 mA 200mOhm Max 0805 (2012 Metric)
0805 (2012 Metric)
MLF2012DR15MTD25
DigiKey Part Number
445-16990-2-ND - Tape & Reel (TR)
Manufacturer
Manufacturer Product Number
MLF2012DR15MTD25
Description
FIXED IND 150NH 300MA 200 MOHM
Manufacturer Standard Lead Time
15 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Datasheet
EDA/CAD Models
MLF2012DR15MTD25 Models
Category
DC Resistance (DCR)
200mOhm Max
Mfr
Q @ Freq
20 @ 25MHz
Series
Frequency - Self Resonant
320MHz
Packaging
Tape & Reel (TR)
Ratings
AEC-Q200
Operating Temperature
-55°C ~ 125°C
Inductance Frequency - Test
25 MHz
Tolerance
±20%
Size / Dimension
0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Shielding
Shielded
Height - Seated (Max)
0.041" (1.05mm)