LTF4022T-220M-D is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
TDK
In Stock: 11.493
Datasheet
Similar
TDK
In Stock: 993
Datasheet
Similar
Delevan
In Stock: 0
22 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 400 mA 370mOhm Max 2-SMD