HF50ACC453215-T is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
TDK
In Stock: 752.927
Datasheet
125 Ohms @ 100 MHz 1 Signal Line Ferrite Bead 1812 (4532 Metric) 1.5A 50mOhm