DPX162690DT-8022B2
DigiKey Part Number
445-6880-2-ND - Tape & Reel (TR)
445-6880-1-ND - Cut Tape (CT)
445-6880-6-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
DPX162690DT-8022B2
Description
RF DIPLEXER 832MHZ/2.2GHZ 0603
Customer Reference
Detailed Description
RF Diplexer 704MHz ~ 960MHz / 1.71GHz ~ 2.69GHz 0603 (1608 Metric), 6 PC Pad
Datasheet
 Datasheet
EDA/CAD Models
DPX162690DT-8022B2 Models
Category
Frequency Bands (Low / High)
704MHz ~ 960MHz / 1.71GHz ~ 2.69GHz