CLLC1AX7S0G104M050AC is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
TDK
In Stock: 67
Datasheet
Direct
Murata Electronics
In Stock: 10.321
Datasheet
0.1 µF ±20% 4V Ceramic Capacitor X7S 0603 (1608 Metric)