CLF12577NIT-680M-D is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
MFR Recommended
TDK
In Stock: 835
Datasheet
Similar
Würth Elektronik
In Stock: 1.351
Datasheet
68 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 2.65 A 108mOhm Max Nonstandard