CGA8M1X7T2J224M200KC is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 607
Datasheet
Parametric Equivalent
TDK
In Stock: 448
Datasheet
0.22 µF ±20% 630V Ceramic Capacitor X7T 1812 (4532 Metric)