CGA8K1X7R3D222M130KA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 860
Datasheet
Similar
TDK
In Stock: 1.084
Datasheet
Similar
In Stock: 870
2200 pF ±20% 2000V (2kV) Ceramic Capacitor X7R 1812 (4532 Metric)