CGA6M3X8R1C685M200AB is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 1.940
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 483
Datasheet
6.8 µF ±20% 16V Ceramic Capacitor X8R 1210 (3225 Metric)