CGA6M3X7R2E104M200AA is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 840
Datasheet
Similar
TDK
In Stock: 850
Datasheet
Similar
In Stock: 1.791
Direct
Murata Electronics
In Stock: 597
Upgrade
YAGEO
In Stock: 159
KEMET
In Stock: 4.331
KEMET
0.1 µF ±20% 250V Ceramic Capacitor X7R 1210 (3225 Metric)