CGA4F2X8R2A153M085AD is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
Knowles Syfer
In Stock: 0
Datasheet
0.015 µF ±20% 100V Ceramic Capacitor X8R 0805 (2012 Metric)