CGA3E2X7R1H683K080AD is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
Knowles Syfer
In Stock: 0
Datasheet
0.068 µF ±10% 50V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)