CGA3E2X7R1C224K080AD is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
Murata Electronics
In Stock: 6.786
Datasheet
0.22 µF ±10% 16V Ceramic Capacitor X7R 0603 (1608 Metric)