CGA2B2X8R2A151K050BA is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
TDK
In Stock: 0
Datasheet
150 pF ±10% 100V Ceramic Capacitor X8R 0402 (1005 Metric)