C4532X5R2E334M230KA is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 604
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 1.140
Datasheet
In Stock: 1.882
Similar
In Stock: 425
Similar
Direct
Murata Electronics
Knowles Syfer
Knowles Syfer
KYOCERA AVX
In Stock: 37
KEMET
0.33 µF ±20% 250V Ceramic Capacitor X5R 1812 (4532 Metric)