C4532X5R2E334K230KA is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Upgrade
TDK
In Stock: 604
Datasheet
Upgrade
TDK
In Stock: 1.140
Datasheet
Similar
In Stock: 425
Direct
Murata Electronics
In Stock: 18.117
Knowles Syfer
Knowles Syfer
KYOCERA AVX
In Stock: 37
KEMET
KEMET
YAGEO
In Stock: 244
0.33 µF ±10% 250V Ceramic Capacitor X5R 1812 (4532 Metric)