C4532C0G1H683J160KA is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Direct
KYOCERA AVX
In Stock: 480
Datasheet
Direct
KEMET
In Stock: 1.000
Datasheet
Upgrade
KEMET
In Stock: 1.914
0.068 µF ±5% 50V Ceramic Capacitor C0G, NP0 1812 (4532 Metric)