C3216X7R2J223K130AM is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Similar
TDK
In Stock: 1.461
Datasheet
Upgrade
KEMET
In Stock: 12.798
Datasheet
0.022 µF ±10% 630V Ceramic Capacitor X7R 1206 (3216 Metric)