C2012X8R1E334K125AE is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Parametric Equivalent
TDK
In Stock: 2.329
Datasheet
0.33 µF ±10% 25V Ceramic Capacitor X8R 0805 (2012 Metric)