VLS3015ET-150M-CA is available for purchase but is not normally stocked.
Available Substitutes:
Similar
TDK
In Stock: 8.537
Datasheet
15 µH Shielded Drum Core, Wirewound Inductor 750 mA 456mOhm Max Nonstandard