SNLU322522QV-10NJ
DigiKey Part Number
4816-SNLU322522QV-10NJTR-ND - Tape & Reel (TR)
4816-SNLU322522QV-10NJCT-ND - Cut Tape (CT)
4816-SNLU322522QV-10NJDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
SNLU322522QV-10NJ
Description
FIXED IND 10NH 450MA 130 MOHM
Manufacturer Standard Lead Time
10 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
10 nH Unshielded Wirewound Inductor 450 mA 130mOhm Max 1210 (3225 Metric)
Category
DC Resistance (DCR)
130mOhm Max
Mfr
Q @ Freq
15 @ 100MHz
Series
Frequency - Self Resonant
2.5GHz
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Ratings
AEC-Q200
Part Status
Active
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Type
Wirewound
Inductance Frequency - Test
100 MHz
Material - Core
Mounting Type
Surface Mount
Inductance
Package / Case
1210 (3225 Metric)
Tolerance
±5%
Supplier Device Package
1210
Current Rating (Amps)
Size / Dimension
0.126" L x 0.098" W (3.20mm x 2.50mm)
Shielding
Unshielded
Height - Seated (Max)
0.094" (2.40mm)