BPH 322521W5-350T
DigiKey Part Number
4816-BPH322521W5-350TTR-ND - Tape & Reel (TR)
4816-BPH322521W5-350TCT-ND - Cut Tape (CT)
4816-BPH322521W5-350TDKR-ND - Digi-Reel®
Manufacturer
Manufacturer Product Number
BPH 322521W5-350T
Description
FERRITE BEAD 35 OHM NONSTD 1LN
Manufacturer Standard Lead Time
12 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
35 Ohms @ 100 MHz 1 Power Line Ferrite Bead Nonstandard 21A 0.6mOhm
Category
Current Rating (Max)
21A
Manufacturer
TAI-TECH Advanced Electronics Co., Ltd.
DC Resistance (DCR) (Max)
0.6mOhm
Series
Operating Temperature
-40°C ~ 125°C
Packaging
Tape & Reel (TR)
Cut Tape (CT)
Digi-Reel®
Package / Case
Nonstandard
Part Status
Active
Mounting Type
Surface Mount
Filter Type
Power Line
Height (Max)
0.091" (2.30mm)
Number of Lines
1
Size / Dimension
0.122" L x 0.098" W (3.10mm x 2.50mm)
Impedance @ Frequency
35 Ohms @ 100 MHz