Image for EH35MMMSCPKG is not available
EH35MMMSCPKG
DigiKey Part Number
137-EH35MMMSCPKG-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
EH35MMMSCPKG
Description
EH 3.5MM MONO JK NI,HWR, ROHS
Manufacturer Standard Lead Time
8 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
3.50mm (0.141", 1/8", Mini Plug) - Headphone Phone Plug Mono Connector Solder Lug