RG2012P-163-B-T5 is out of stock and can be placed on backorder.
Susumu
In Stock: 1.720
Datasheet
Direct
Panasonic Industry
In Stock: 21.123
Datasheet
Direct
Vishay
Vishay
YAGEO
Vishay Dale
Vishay Dale
Upgrade
YAGEO
Upgrade
Panasonic Industry
Vishay Dale Thin Film
Similar
Vishay Dale Thin Film
16 kOhms ±0.1% 0.125W, 1/8W Chip Resistor 0805 (2012 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thin Film