RG1005P-392-B-T5 is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
TE Connectivity Passive Product
In Stock: 1.496
Datasheet
Direct
Panasonic Industry
In Stock: 28.435
Datasheet
Vishay
YAGEO
In Stock: 22
Vishay Dale
3.9 kOhms ±0.1% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Anti-Sulfur, Automotive AEC-Q200 Thin Film