0630CDMCDDS-2R2MC is out of stock and can be placed on backorder.
Available Substitutes:
Direct
Vishay Dale
In Stock: 11.762
Datasheet
Direct
Vishay Dale
In Stock: 901
Datasheet
In Stock: 0
2.2 µH Shielded Molded Inductor 9.2 A 20mOhm Max Nonstandard