EMIF08-1005M16 is Obsolete and no longer manufactured.
Available Substitutes:
Similar
onsemi
In Stock: 2.304
Datasheet
RC (Pi) EMI Filter 2nd Order Low Pass 8 Channel R = 100Ohms, C = 45pF (Total) 10 mA 16-UFDFN Exposed Pad