14LM-PRIVACY-SCREEN
DigiKey Part Number
5214-14LM-PRIVACY-SCREEN-ND
Manufacturer
Manufacturer Product Number
14LM-PRIVACY-SCREEN
Description
SCR PROT LAPTOP
Manufacturer Standard Lead Time
2 Weeks
Customer Reference
Detailed Description
Screen Protector Laptop 14.0" (14.00", 356mm)
Category
Type
Screen Protector
Manufacturer
StarTech.com
Applications
Laptop
Packaging
Bag
Diagonal Screen Size
14.0" (14.00", 356mm)
Part Status
Active
Viewing Area
184.00mm W x 313.00mm H